Grupa Ecco - systemy tarasowe z kompozytu

deska pomostowa

deska tarasowa Deski kompozytowe oferowane przez firmę Grupa Ecco Poznań, to wykonane z włókien bambusowych i pochodzących z recyklingu polimerów deski WPC, które przydadzą się jako idealne podłoże na taras lub pomost. Prezentowane przez nas systemy tarasowe to proste w montażu rozwiązanie, które nie wymaga konserwacji lub lakierowania, dlatego deska kompozytowa sprawdzi się idealnie zarówno w roli ścieżki ogrodowej, jako deska na taras bądź elewacyjna ozdoba. Zapraszamy do zapoznaniem się z naszą galerią realizacji. Zobaczą Państwo jak spektakularny efekt może zagwarantować deska tarasowa.

Grupaecco oferuje innowacyjne, stworzone z wykorzystaniem najnowocześniejszej, przyjaznej środowisku technologii kompozytowe deski tarasowe. Kompozyt, z którego wytwarzane są deski, to materiał w 100% ekologiczny.

Deska tarasowa WPC jest produkowana z mieszaniny naturalnego drewna bambusowego oraz pochodzących z recyklingu polimerów HDPE. Na materiał składa się 60% włókien bambusowych, 30% polimerów, a także 10% żywic oraz środków wiążących. W trakcie procesu technologicznego, mieszanina jest prasowana pod bardzo wysokim ciśnieniem, w wysokiej temperaturze. W ten sposób deski tarasowe grupaecco uzyskują odporność na działanie jakichkolwiek warunków atmosferycznych.

Jakość gwarantuje grupaecco.

dane techniczne:

symbol: GE01A (a/b)
wysokość: 31 mm
szerokość: 145 mm
długość: 5800 mm
ilość: 6,54mb (na m2)
system: SYSTEM

View the embedded image gallery online at:
http://www.grupaecco.com.pl/deska-tarasowa#sigProIdc9eb6871ac

zamów montaż

Grupa Ecco to najlepsi fachowcy. Nasza firma oferuje Państwu usługi w obszarze montażu tarasów, pomostów, balkonów. Posiadamy nieocenionych fachowców, którzy są dostępni na obszarze całego kraju. Możemy się pochwalić ogromnym doświadczeniem w dziedzinie montażu tarasów. Dla nas najważniejszy jest klient i jego satysfakcja. Zatem aby sprostać Państwa wymaganiom proponujemy BEZPŁATNE profesjonalne usługi w zakresie:

Jedyne co musisz zrobić to spotkać się z naszym przedstawicielem regionalnym. Nie będziesz zawiedziony! Dysponujemy fachowcami zarówno w dziedzinie budowy tarasów przydomowych, mieszkaniowych a także projektach użyteczności publicznej.

Zapraszamy!

Jesteś montażystą?

Właśnie Ciebie szukamy. Chcesz zostać autoryzowanym montażystą naszych systemów w swoim regionie? Skontaktuj się z Nami.