O nas

Motywację dla naszej firmy od wielu lat stanowi cytat „Ziemi nie odziedziczyliśmy po naszych przodkach, lecz wypożyczyliśmy ją od przyszłych pokoleń”. Inspirując się powyższym cytatem, na drodze prób, licznych badań, a także testów w trakcie naszej wieloletniej działalności stworzyliśmy innowacyjny produkt. Dzięki niemu zmieniło się postrzeganie drewna zarówno w budownictwie jak i w architekturze. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy technologię, dzięki której świat przemysłu i natury zaczęły do siebie przenikać. Natura połączona została z funkcjonalnością polimerów HDPE!

Ze względu na to, że wykorzystujemy optymalne połączenie polimerów oraz naturalnych włókien bambusowych nie jesteś już zobowiązany pamiętać o zabiegach związanych z impregnacją, lakierowaniem, konserwacją drewnianych tarasów. Nie musisz już pielęgnować drewna tarasowego! My zrobiliśmy to za Ciebie!

Z połączenia technologii przyjaznym środowisku oraz materiałów najwyższej jakości powstał innowacyjny produkt -ecco-kompozyt. Wykonujemy z niego elewacje oraz deski tarasowe. Stanowią one ekologiczny kompozyt, w skład którego wchodzą naturalne włókna bambusowe (60%), polimery pochodzące z recyklingu HDPE (30%) a także środki wiążące (10%). Nasze produkty są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Odporność tą zawdzięczają procesowi technologicznemu, podczas którego wspomniana wyżej mieszanka poddana zostaje prasowaniu w wysokiej temperaturze oraz pod wysokim ciśnieniem. Wytwarzając nasze produkty chcemy zaspokoić Państwa oczekiwania, dlatego w naszych produktach wykorzystujemy tylko surowce najwyższej jakości!

Powrót do góry